S ním budete nepřehlédnutelní

Minulý měsíc jste nechali natisknout velké množství propagačních letáků a zajistili jste roznos do schránek. Setkali jste se jen s malým ohlasem a nezaznamenali jste takový nárůst prodeje, jaký byste si představovali. Nyní připravujete reklamní kampaň v místním tisku a několik PR článků. Opět máte obavy o to, zda budou mít patřičný efekt a ohlas. Pokud jste na trhu novou firmou a potřebujete se uvést ve vašem městě, jděte na to jinak.

stany

Pozvěte zákazníky k sobě
Velmi oblíbenou akcí jsou dny otevřených dveří. Jste ve městě noví a občané jsou jistě zvědaví na vaše aktivity. Uspořádejte den otevřených dveří a představte proces vaší výroby, zpracování surovin i distribuci zboží k zákazníkům. Při takové akci samozřejmě musíte myslet na pohodlí vašich hostů. Ve venkovním areálu vaší firmy instalujte nafukovací reklamu, tedy praktické party stany, které budou potištěny jménem a logem vaší společnosti. Uvnitř můžete podávat drobné občerstvení, nebo rozdat malé upomínkové předměty vašim hostům. Stany zdárný průběh vaší akce ochrání i v případě, že vám zrovna nebude přát počasí.

Rozhodně nesmíte zapomenout na to, zajistit pro vaše hosty zábavný program. Místní kapela a zkušený moderátor postačí pro zabavení dospělých návštěvníků. Myslete však i na nejmenší účastníky. Je třeba areál vybavit některým z herních a zábavních prvků a nejlépe pozvat animátory, kteří se uvnitř stanů postarají o nejrůznější soutěže pro děti.

smlouva

Venkovní areál vaší společnosti bude díky výrazné nafukovací reklamě nepřehlédnutelný a viditelný i pro automobily projíždějící okolo. Jistě si každý zapamatuje název vaší společnosti a brzy dá při výběru zboží hlas vašemu produktu.

Party stany dodáváme v různém provedení a s jejich kvalitou budete jistě spokojeni. Určitě není den otevřených dveří poslední akcí, na které je využijete.

4/5 - (1 vote)