Pečujte o bazén a vodu v něm efektivněji a bez zbytečné námahy

Majitelé bazénů vědí, že jen s ním si časem nevystačí. Vlastnit takové zahradní koupání není jen o osvěžení a skvělém prožitku. Především pravidelná údržba je nutná, aby v provozu vydrželo co nejdéle, pokud možno i několik let.

Z tohoto hlediska je nutné vlastnit i určité příslušenství k bazénu. Sem patří především věci nutné k čištění vody i stěn, pomocníci při manipulaci a dávkování chemických přípravků. Nezbytností jsou jistě i nejrůznější hadice a spojky. Do této skupiny však bezesporu patří i věci zvyšující komfort užívání, schůdky, teploměry nebo solární sprchy.

Síťky, kartáče a vysavače
Spolu s teleskopickými tyčemi usnadňují údržbu vašeho bazénu a vody v čistotě a zbavují je větších usazenin a pevných nečistot. Sehnat je lze v různých provedeních či tvarech, ale vždy z kvalitního a odolného materiálu, na který je spolehnutí.

Hadice, spojky a další drobné příslušenství
Vodu je nutné přivádět i odvádět. I vysavač ke své práci potřebuje být na přívod vody nějak napojen. K bezpečnějšímu spojení hadic s konkrétním výrobkem pak právě pomohou různé spojky.

Schůdky, teploměry a solární sprchy
Zde si můžete vybrat z široké nabídky. Pravda, toto nejsou nezbytně nutné výrobky, které musíte mít, ale pokud je vlastníte, užijete si své zahradní koupání mnohem pohodlněji.

Schůdky vám umožní pohodlný vstup i výstup z bazénu. Teploměr bezchybně zjistí aktuální teplotu a vy se tak vyhnete šoku z příliš studené vody a solární sprcha vás příjemně osvěží kdykoli během letního dne nebo při práci na zahradě. S její pomocí také eliminujete riziko, že se do vody dostanou zbytky mýdel, krémů či šampónů, které se zachycují na vaší pokožce.

Dávkovače a plováky
Pomohou vám bezpečně dávkovat chemické přípravky a tablety a rovnoměrně je rozptylovat po celém vodním prostředí vašeho zahradního koupání.

4.5/5 - (2 votes)