Chorvatsko jako velká láska

Pokud jste již byli na dovolené několikrát na Jadranu, protože vás zkrátka Chorvatsko chytilo za srdce tak jako tisíce dalších Čechů, tak možná uvažujete nad tím, že byste jej příště navštívili na vlastní pěst a ušetřili tak výdaje za služby cestovní kanceláře, bez kterých už se dokážete obejít. Sehnat ubytování na Jadranu totiž není nejmenší problém, to ví každý, kdo se tam už pořádně rozkoukal. Na každém druhém domě ve vyhlášených letoviscích visí nabídka ubytování za více než přijatelnou cenu. Proč ji tedy nevyužít? Každé ušetřené peníze se totiž hodí, když ne na nic jiného, tak třeba na to, abyste si svou dovolenou o to více užili, co se týká jídla a zábavy.

miniatura

Objevte kouzlo neorganizovaného cestování

A pokud se nyní obáváte toho, že se bez cestovní kanceláře na Jadran nedostanete, tak to jste na omylu. Stačí využít pravidelné kyvadlové autobusové dopravy na Jadran a zpět . Jedná se o dopravu s dlouhou tradicí a vyhlášenou kvalitou služeb, kterou již ověřily tisíce spokojených zákazníků. A výhodou takové dopravy je především i to, že autobus stojí ve všech letoviscích na pobřeží, takže ať už se rozhodnete pro pobyt kdekoli, nebude problém se tam dostat.Rozhodně to proto bude snadnější než s využitím zdlouhavé přepravy vlakem a bude to pohodlnější a bezpečnější než jet vlastním osobním automobilem, protože tak daleká cesta je pro jednoho amatérského řidiče až příliš namáhavá a velmi náročná na pozornost.

lodě

Navíc při jízdě vlastním automobilem nesmíte zapomínat na vysoké náklady za paliva, ke kterým musíte připočítat i nákup dálniční známky. Není proto nic jednoduššího, než se všem těmto patáliím hravě vyhnout využitím pohodlné a spolehlivé dopravy plně klimatizovaným autobusem, ve kterém nechybí ani toaleta a barový pult a lednice. Cestou můžete relaxovat na luxusních sedadlech polohovatelných do čtyř směrů a bavit se promítanými filmy či prací na vlastním počítači. A než se nadějete, rozprostře se před vámi azurové pobřeží.